Currently set to Index
Currently set to Follow

Aktīva profesionāla darbība notiek gan pilsētās, gan mazpilsētās un laukos. Latvijā joprojām ir vērojams kvalificētu darbinieku trūkums. Tuvojas gada beigas. Atskatoties uz paveikto, izdarām secinājumus un izvirzām jaunus mērķus. Kāpēc gan, lai nepilnveidotu sevi? Mācību kursu piedāvājums ir ļoti plašs. Traktortehnikas kursi Valmierā – lielisks veids, kā paaugstinātu savu konkurētspēju darba tirgū.

Traktortehnikas kursi Valmierā ir ļoti pieprasīti. Ir iespēja apgūt 4 traktortehnikas vadīšanas kategorijas:

  • TR1 kategorijas vadītājs (traktori, lauksaimniecības pašgājējmašīnas, komunālās mašīnas, universālās pašgājējmašīnas ar pilnu masu līdz 7500 kilogramiem);
  • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītājs (visi traktori, lauksaimniecības pašgājējmašīnas, komunālās mašīnas, universālās pašgājējmašīnas, buldozeri, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas);
  • TR3 kategorijas traktortehnikas vadītājs (meža mašīnas, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas);
  • TR4 kategorijas traktortehnikas vadītājs (ceļu būves mašīnas, buldozeri, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas).

Vasaras sezonā lauksaimniecībā iztrūka vismaz 20% darbaroku. Tiek paredzēts, ka laukos nākotnē situācija neuzlabosies un tikai pasliktināsies, jo nozarē trūkst speciālistu. Tehnoloģijas, kuras lauksaimniecībā lieto, prasa arvien plašākas zināšanas. Zemniekiem šobrīd jākonkurē, piemēram, ar būvniecības nozari, kur arī trūkst darbinieku un sola labas algas.

Ļoti pieprasīti ir traktortehnikas kursi Valmierā. Traktortehnikas vadītāja kvalifikāciju var iegūt jebkura Latvijas Republikā pastāvīgi dzīvojoša persona vai persona, kura Latvijā uzturas ilgāk par 185 dienām, un kurai nav medicīnisku pretindikāciju traktortehnikas vadīšanai. Traktortehnikas vadītāja zināšanas un prasmes pārbauda, eksamināciju veic, vadītāja apliecību izsniedz, apmaina un atjauno Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Tehniskās uzraudzības nodaļas inspektori.

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, ka, lai veiktu eksāmenus TR1 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecību iegūšanai, attiecīgās kategorijas teorētiskās zināšanas un praktiskā pieredze ir apgūstāma pašmācības ceļā, savukārt TR2, TR3 vai TR4 kategoriju pašmācībā atļauts iegūt personai, kurai vismaz 12 mēnešus jau ir kāda no traktortehnikas vadītāja kategorijām. Ja personai ir nepietiekamas zināšanas un prasmes, lai iegūtu nepieciešamo traktortehnikas kategorijas vadītāja apliecību, tās ir apgūstamas traktortehnikas vadītāju izglītības iestādē, kura izsniedz mācību reģistrācijas karti (apliecinājumu), ka persona sekmīgi pabeigusi teorētisko un praktisko apmācību atbilstoši normatīvajiem aktiem par traktortehnikas vadītāju sagatavošanas kārtību.

“Mācību centrs Liepa” ir pilna servisa pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina pakalpojumus darba aizsardzībā. Tāpat tiek piedāvāti arī traktortehnikas kursi Valmierā. Mācībās ir iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības! Mūsu pasniedzēji ir jomas speciālisti un sniegs Jums vislabākās zināšanas, dalīsies pieredzē, lai Jūs veiksmīgi nokārtu traktortehnikas tiesības. Jautājumu gadījumā, lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzu zvaniet  +371 25446635, vai rakstiet liepa@mcliepa.lv Centīsimies sniegt Jums izsmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem un kopīgi atradīsim Jums labāko risinājumu!

SPECIĀLISTU VIEDOKĻI

CITI RAKSTI

Summary
TRAKTORTEHNIKAS KURSI VALMIERĀ. PIEPRASĪTI UN NODERĪGI!
Article Name
TRAKTORTEHNIKAS KURSI VALMIERĀ. PIEPRASĪTI UN NODERĪGI!
Description
Traktortehnikas kursi Valmierā ir ļoti pieprasīti. Ir iespēja apgūt 4 traktortehnikas vadīšanas kategorijas: • TR1 kategorijas vadītājs (traktori, lauksaimniecības pašgājējmašīnas, komunālās mašīnas, universālās pašgājējmašīnas ar pilnu masu līdz 7500 kilogramiem); • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītājs (visi traktori, lauksaimniecības pašgājējmašīnas, komunālās mašīnas, universālās pašgājējmašīnas, buldozeri, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas); • TR3 kategorijas traktortehnikas vadītājs (meža mašīnas, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas); • TR4 kategorijas traktortehnikas vadītājs (ceļu būves mašīnas, buldozeri, ekskavatori, iekrāvēji un speciālās pašgājējmašīnas).
Author
Publisher Name
Mācību centrs Liepa
Publisher Logo