TUVĀKO KURSU DATUMI:

Tev patīk komunicēt ar bērniem un atrasties viņu sabiedrībā? Piesakies auklīšu kursiem un uzzini, kā palīdzēt mazulim apzināties sevi un apkārtējo pasauli, nodrošinot viņam drošu un veselīgu apkārtējo vidi.

Pēc kursa “Bērnu aprūpe (40 stundas)” apgūšanas varēsi kļūt par sertificētu aukli un saņemt pašvaldības līdzfinansējumu. Mācību programma ir aktuāla gan privātpersonai, kas plāno reģistrēties kā individuālais komersants vai saimnieciskā darba veicējs un uzņemties rūpes par pirmskolas vecuma bērnu no pusotra līdz četru gadu vecumam, gan jau esošiem komersantiem, lai atjaunotu savas zināšanas bērnu aprūpē.

Mācības lieti noderēs arī jaunajām māmiņām, tētiem, vecmāmiņām un vectētiņiem, kvalitatīvi rūpējoties par savu lolojumu ikdienu. Iegūsi arī noderīgus padomus, kā kopā ar bērnu pavadīto laiku padarīt saturīgu un viņu vispusīgi attīstīt. Mācību plānā iekļautas arī Pirmās palīdzības mācības.

Mācību pamatā ir MK noteikumi Nr. 404 “Prasības bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem un bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju reģistrēšanas kārtība”, izdoti saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likuma 50.3 panta ceturto daļu, kas nosaka profesionālās kvalifikācijas un drošības prasības, sniedzot bērnu uzraudzības pakalpojumu un pakalpojuma sniedzēju reģistrēšanas kārtību Bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju reģistrā.

lektors

KURSU VADA:

Īrija Bērziņa – bērnudārzu audzinātāja un vadītāja ar 40 gadu darba stāžu. Izglītību ieguvusi Daugavpils Pedagoģiskajā universitātē. Savas zināšanas regulāri papildinājusi apmeklējot dažādus profesionālās kompetences pilnveides un kvalifikācijas celšanas kursus.
Irina Sircova – pirmās palīdzības instruktore. Kvalificēta medmāsa. Ikdienā vada teorētiskās un praktiskās nodarbības pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanā gan pieaugušajiem, gan bērniem.

saraksts

MĀCĪBU TĒMAS:

Pašvaldības līdzfinansējuma saņemšana  – attiecīgas izglītības iegūšana, veselības pārbaudes/derīga medicīniskā izziņa, reģistrēšanās VID, iesniegums IKVD, līguma noslēgšana ar vecākiem un pašvaldību.

Bērnu vecumposmu attīstības īpatnības – uztveres veidošanās, emociju izpratne un pārvaldīšana, domāšanas attīstīšana, atmiņas trenēšana.

Bērnu ēdināšana un dienas režīms – veselīgs uzturs, interesantas nodarbes, saturīga atpūta un kvalitatīvs miegs.

Saskarsme un psiholoģija – sevis apzināšanās – kas es esmu?, draudzēšanās ar vienaudžiem, vecākiem un citiem cilvēkiem,spēja izteikties un paust savu viedokli, cieņas izrādīšana un konfliktu risinājumu meklēšana.

Pirmā palīdzība – kā novērst traumu riskus un rīkoties kritiskās situācijās, pirmās palīdzības pamatprincipi.

Praktiski padomi un idejas – rotaļas un spēles interesantākai bērna ikdienai un attīstības veicināšanai.

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
pamatizglītiba

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
apliecība par profesionālās pilnveides izglītību

ilgums

KURSA ILGUMS:
40 stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
vienam dalībniekam 120.00 € (PVN 0%, pamatojoties uz likumu „Pievienotās vērtības nodokļa likums” 52. panta 1. daļas 12. punktu)

vieta

NORISES VIETA:
Klātiene – Rīga, Braslas iela 24C
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar mums:

   Tālr. +371 25446635
   E-pasts: liepa@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS

   aukle aukles