TUVĀKO KURSU DATUMI:

Sazinies ar mums!

Ministru kabineta noteikumi Nr. 749 “Apmācības kārtība darba aizsardzības jautājumos” paredz specializētu 40 stundu apjoma apmācību programmu, kas jāapgūst darba aizsardzības speciālistiem, kas saistīti ar bīstamiem komercdarbības veidiem, kuri norādīti Ministru kabineta noteikumos Nr. 99 „Noteikumi par komercdarbības veidiem, kuros darba devējs iesaista kompetentu institūciju”.
Darba aizsardzības speciālisti kursa laikā iegūs specifiskas zināšanas par darba vides riska faktoriem un citiem ar darba aizsardzību saistītiem jautājumiem attiecīgajā būvniecības, ieguves rūpniecības un karjeru izstrādes nozarē, kā arī veidot prasmes un iemaņas, lai spētu vadīt un organizēt darba aizsardzības nodrošināšanai nepieciešamos pasākumus nozares uzņēmumā.

Priekšnosacījumi: Lai veiksmīgi apgūtu šajā kursā sniegtās zināšanas un izveidotu savas prasmes un iemaņas, jums jābūt apgūtai Darba aizsardzības pamatlīmeņa zināšanu izglītības programmai (60 stundu apmērā).

saraksts

MĀCĪBU TĒMAS:

Situācija nozarē, izmaiņas dinamikā

Nozarē izmantotās tehnoloģijas, specifiskie darbi, t.sk. izmantojamās bīstamās iekārtas un darba aprīkojums

Darba aizsardzības organizācija un dokumentācijas izstrāde nozarē

Darba vides riska novērtēšana, t.sk. darba vides laboratoriskie mērījumi

Individuālie aizsardzības līdzekļi (IAL)

Drošības zīmes un signālkrāsojums, to lietošana

Obligātās veselības pārbaudes

Rīcības organizēšana ārkārtas situācijās

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
Pamatizglītība
Darba aizsardzības pamatlīmeņa zināšanu izglītības programma (60 stundas)

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
Apliecība par profesionālās pilnveides izglītības programmas «Darba aizsardzības pamatlīmeņa zināšanu izglītības programma» apguvi, atbilstoši MK noteikumu Nr. 52 prasībām

ilgums

KURSA ILGUMS:
40 akad. stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
200,00 EUR (PVN 0%, pamatojoties uz likumu „Pievienotās vērtības nodokļa likums” 52.panta 1.daļas 12.punktu)

vieta

NORISES VIETA:
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar mums:

   Tālr. +371 25446635
   E-pasts: liepa@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Mūsu sadarbības laikā mācību centrs sevi ir pierādījis, kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri. Apmācības elektrodrošībā, darba aizsardzībā, ugunsdrošībā un aizsardzībā notiek atbilstoši izvirzītajām prasībām, kvalitatīvi, augstā līmenī ar profesionāli  sagatavotiem pasniedzējiem. Uzskatām, ka “Mācību centrs LIEPA” kļuvusi par vadošo apmācību uzņēmumu Latvijā -  elektrodrošībā ,darba aizsardzība, ugunsdrošība un aizsardzība un daudzās citās jomās, kuras saistītas ar darba aizsardzību. Izsakām pateicību par labi organizētajām un augstā līmenī veiktajām apmācībām elektrodrošībā, darba aizsardzībā, ugunsdrošībā un aizsardzībā un ceram uz turpmāko sadarbību.

    Valdes loceklis
    SIA "BūvBalsts"
   • Paldies visam „Mācību centra Liepa” iesaistītajām personām ar ko esmu šajā mācību laikā saskāries. Ļoti atsaucīgi un profesionāli. Rekomendēju arī citiem.

   • Agnis Pupols ļoti izcils un profesionalisks pasniedzejs.

   • Lai visi lektori būtu tādā līmeni kā Agnis Pūpols.

   • Paldies visam „Mācību centra Liepa” iesaistītajām personām ar ko esmu šajā mācību laikā saskāries. Ļoti atsaucīgi un profesionāli. Rekumendēju arī citiem.

   • Paldies, viss apmierināja, īpaši pasniedzējs kurš ir tik profesionāls.

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS