TUVĀKO KURSU DATUMI:

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi” (stājas spēkā 01.09.2016.) kuros noteikts, ka tiesības izstrādāt ugunsdrošības instrukciju, veikt ugunsdrošības instruktāžu, praktiskās nodarbības, ugunsdzēsības hidrantu un iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada pārbaudi ir personai, kura ir ieguvusi profesionālo izglītību ugunsdrošībā vai saņēmusi apmācību ugunsdrošības jomā

Saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties no 10 līdz 50 cilvēkiem, kā arī saimnieciskās darbības objektam ar sprādzienbīstamu vidi, atbildīga persona ir apguvusi mācību programmu ugunsdrošībā, kas ir ne mazāka par 20 stundām.

lektors

KURSU VADA:

Māris Veigurs


Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā nostrādājis 38 gadus. UCAK docenta amatā strādā no 2011.gada. Pasniedz darba aizsardzību un ugunsdrošību.

saraksts

MĀCĪBU TĒMAS:

Ugunsdrošību reglamentējošie normatīvie akti un to pielietojums

Degšanas pamatnosacījumi

Ugunsdrošības nodrošināšanas pamatprincipi

Ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu taktika un tehniskais nodrošinājums

VUGD, pašvaldības un komersanta funkcijas ugunsdrošībā

Praktiskie liesmas dzēšanas pasākumi

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
priekšzināšanas nav nepieciešamas

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
apliecība par mācību programmas “Ugunsdrošības pamatprasības” apguvi

ilgums

KURSA ILGUMS:
20 akad. stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
120 EUR + PVN

vieta

NORISES VIETA:
Klātiene – Rīga, Braslas iela 24C
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar mums:

   Tālr. +371 25446635
   E-pasts: liepa@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Mūsu sadarbības laikā mācību centrs sevi ir pierādījis, kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri. Apmācības elektrodrošībā, darba aizsardzībā, ugunsdrošībā un aizsardzībā notiek atbilstoši izvirzītajām prasībām, kvalitatīvi, augstā līmenī ar profesionāli  sagatavotiem pasniedzējiem. Uzskatām, ka “Mācību centrs LIEPA” kļuvusi par vadošo apmācību uzņēmumu Latvijā -  elektrodrošībā ,darba aizsardzība, ugunsdrošība un aizsardzība un daudzās citās jomās, kuras saistītas ar darba aizsardzību. Izsakām pateicību par labi organizētajām un augstā līmenī veiktajām apmācībām elektrodrošībā, darba aizsardzībā, ugunsdrošībā un aizsardzībā un ceram uz turpmāko sadarbību.

    Valdes loceklis
    SIA "BūvBalsts"
   • Paldies visam „Mācību centra Liepa” iesaistītajām personām ar ko esmu šajā mācību laikā saskāries. Ļoti atsaucīgi un profesionāli. Rekomendēju arī citiem.

   • Agnis Pupols ļoti izcils un profesionalisks pasniedzejs.

   • Lai visi lektori būtu tādā līmeni kā Agnis Pūpols.

   • Paldies visam „Mācību centra Liepa” iesaistītajām personām ar ko esmu šajā mācību laikā saskāries. Ļoti atsaucīgi un profesionāli. Rekumendēju arī citiem.

   • Paldies, viss apmierināja, īpaši pasniedzējs kurš ir tik profesionāls.

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS