TUVĀKO KURSU DATUMI:

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi” (stājas spēkā 01.09.2016.) kuros noteikts, ka tiesības izstrādāt ugunsdrošības instrukciju, veikt ugunsdrošības instruktāžu, praktiskās nodarbības, ugunsdzēsības hidrantu un iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada pārbaudi ir personai, kura ir ieguvusi profesionālo izglītību ugunsdrošībā vai saņēmusi apmācību ugunsdrošības jomā.

Saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem, kā arī paaugstinātas bīstamības saimnieciskās darbības objektam – atbilstoši Izglītības un zinātnes ministrijas licencētai profesionālās izglītības programmai (ne mazāk par 160 stundām).

Mācību kurss ir piemērots: Personām, kuras vēlas kļūt par ugunsdrošības speciālistiem, lai nodrošinātu normatīvo aktu prasībām atbilstošu uzraudzību un dokumentāciju ugunsdrošībā.
Personām, kuras iestādē vai uzņēmumā ir nozīmētas, kā atbildīgie ugunsdrošībā.

lektors

KURSU VADA:

Māris Veigurs


Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā nostrādājis 38 gadus. UCAK docenta amatā strādā no 2011.gada. Pasniedz darba aizsardzību un ugunsdrošību.

saraksts

MĀCĪBU TĒMAS:

Ugunsgrēku dzēšana – Ugunsgrēks un tā attīstība, ugunsgrēku dzēšanas organizācija.

Ugunsdrošība – Normatīvie akti un piemērojamie standarti, atbildība par ugunsdrošību objektā, ugunsdrošības instrukcija un instruktāža. Inženiertīklu ugunsdrošības prasības un ugunsbīstamie darbi. Cilvēku evakuācija. Ugunsdrošības pārbaudes.

Ugunsdrošībai nozīmīgās inženiertehniskās sistēmas un ugunsdzēsības līdzekļi – Ugunsdzēsības līdzekļi. Prakstiska ugunsdzēsības līdzekļu pielietošana un iekšējās ugunsdzēsības ūdensvadu pielietošana.

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
Vidēja

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
apliecība par profesionālās pilnveides izglītības programmas «Ugunsdrošība un aizsardzība» apguvi, atbilstoši MK noteikumu Nr. 52 prasībām

ilgums

KURSA ILGUMS:
160 akad. stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
200 EUR

(PVN 0%, pamatojoties uz likumu „Pievienotās vērtības nodokļa likums” 52.panta 1.daļas 12.punktu)

vieta

NORISES VIETA:
Klātiene – Rīga, Braslas iela 24C
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar mums:

   Tālr. +371 25446635
   E-pasts: liepa@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Mūsu sadarbības laikā mācību centrs sevi ir pierādījis, kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri. Apmācības elektrodrošībā, darba aizsardzībā, ugunsdrošībā un aizsardzībā notiek atbilstoši izvirzītajām prasībām, kvalitatīvi, augstā līmenī ar profesionāli  sagatavotiem pasniedzējiem. Uzskatām, ka “Mācību centrs LIEPA” kļuvusi par vadošo apmācību uzņēmumu Latvijā -  elektrodrošībā ,darba aizsardzība, ugunsdrošība un aizsardzība un daudzās citās jomās, kuras saistītas ar darba aizsardzību. Izsakām pateicību par labi organizētajām un augstā līmenī veiktajām apmācībām elektrodrošībā, darba aizsardzībā, ugunsdrošībā un aizsardzībā un ceram uz turpmāko sadarbību.

    Valdes loceklis
    SIA "BūvBalsts"
   • Paldies visam „Mācību centra Liepa” iesaistītajām personām ar ko esmu šajā mācību laikā saskāries. Ļoti atsaucīgi un profesionāli. Rekomendēju arī citiem.

   • Agnis Pupols ļoti izcils un profesionalisks pasniedzejs.

   • Lai visi lektori būtu tādā līmeni kā Agnis Pūpols.

   • Paldies visam „Mācību centra Liepa” iesaistītajām personām ar ko esmu šajā mācību laikā saskāries. Ļoti atsaucīgi un profesionāli. Rekumendēju arī citiem.

   • Paldies, viss apmierināja, īpaši pasniedzējs kurš ir tik profesionāls.

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS