Vasaras otra puse ir tas laiks, kad brīvu laiku sevis izglītošanai atrast ir visgrūtāk. Kuru šajā laikā aizņem ilgi gaidītais atvaļinājums, kuru – ražas novākšana, izglītošanos izstumjot no prioritāšu saraksta.

Dažiem no mūsu vadītajiem kursiem esam sagatavojuši vasaras īpašo piedāvājumu, tāpēc aicinām Tevi pārskatīt savas prioritātes atlikušajiem vasaras mēnešiem. Vasaras īpašais piedāvājums ir spēkā no 23. jūlija līdz 31. augustam.

Vasaras īpašais piedāvājums attiecas uz:

  • traktortehnikas vadītāju kursiem;
  • videoapmācībām platformā liepamaca.lv;
  • elektrotehniskajiem mērījumiem;
  • saules paneļu montieru komplektu.

Traktortehnikas vadītājiem

Ja Tu šo ražas novākšanas laiku vēro no malas, jo Tev vēl nav atbilstošas traktortehnikas vadītāja apliecība, šī ir Tava iespēja! Kopā ar draugu piesakies traktortehnikas vadītāju kursiem un katrs saņemiet -15% no standarta mācību maksas.


Videoapmācības

Videoapmācību platforma www.liepamaca.lv darbojas 24/7 un ir gatava Tevi izglītot darbā ar kraušanas iekārtām, darbā ar bīstamām vielām, elektrodrošībā un daudzās citās tēmās. Atrodi sev vai kolēģiem nepieciešamo mācību kursu un apgūsti to sev ērtā laikā!

Vasaras īpašā piedāvājuma laikā:

Privātpersonām iegādājoties jebkuru video apmācību kursu, pēc pirkuma saņemsi atlaižu kodu e-pastā, 50% apmērā no mācību maksas, ko varēsi izmantot nākamajām video apmācībām, līdz 31.08.2023.

Uzņēmumiem īpašais piedāvājums ir spēkā pie nosacījuma, ja veicot pasūtījumu nosauc klientu apkalpošanas speciālistam īpašo atlaides saukli: “Manas zināšanas ir mans spēks, mana Liepa ir manas zināšanas!”, katrs otrais pieteiktais apmācāmais saņems 50% atlaidi no mācību maksas, vienojoties ar klientu apkalpošanas speciālistu. Mācību uzsākšanas laiks līdz 31.08.23.


Elektrotehniskie mērījumi

Elektrotehnisko mērījumu kurss ir piedzīvojis cenas paaugstināšanu, taču vēl vasaras īpašā piedāvājuma laikā Tev ir iespēja pieteikties uz kursa apguvi par tā iepriekšējo cenu, 165.00 eiro apmērā.


Saules paneļu montiera zināšanu komplekts

Ja Tu plāno uzstādīt saules paneļus sev, kaimiņam vai savam klientam, tad šis zināšanu komplekts ir tavs “must have”, labam un drošam darba rezultātam. Šajā piedāvājumā esam apvienojuši nepieciešamās prasmes saules paneļu uzstādīšanai:

  • augstkāpēja darbs
  • elektrotehniskie mērījumi
  • Elektrodrošības Bz grupa

Apgūstot šos kursus atsevišķi, Tavas kopējās izmaksas sastādītu 505.00 eiro, taču, reģistrējoties visam kopā, Tu ietaupīsi 101.00 eiro un kopējā maksa sastādīs vien 404.00 eiro


IZVĒLIES SEV ATBILSTOŠĀS MĀCĪBAS UN SPER SOLI PRETĪ SAVAI ATTĪSTĪBAI!

 

 

SPECIĀLISTU VIEDOKĻI

CITI RAKSTI