TUVĀKO KURSU DATUMI:

Piesakies dārzkopības kursiem, iegūsti zināšanas un saņem atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem par augsni, sēklām, stādiem, dārza kopšanu un ierīkošanu un dažādu augu audzēšanu.
Iegūtās zināšanas noderēs gan pieredzējušam dārzniekam, gan amatierim, kurš ir entuziasma pilns izveidot savu sapņu dārzu.

Mācību programma atbilst MK noteikumu Nr. 292 Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākuma “Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība” apakšpasākumā “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības” punkta 9.3. prasībām.

Mācību programma atbilst Latvijas Republikas likuma “Par zemes privatizācijas lauku apvidos” prasībām – lauksaimniecībā izmantojamās zemes iegādei privātpersonām.

lektors

Lekcijas vada IVETA OZOLA – Dārzkopības nozarē pasniedzēja strādā vairāk kā 20 gadus. Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi agronoma un parka dārznieka kvalifikāciju. Ir dendroloģijas speciāliste, dārzu un apstādījumu veidotāja, stādaudzētāja. Vairākus gadus bijusi skolotāja Bulduru dārzkopības vidusskolā.

saraksts

IESKATS TĒMĀS:

Agronomijas pamati – viss par atbilstošas augsnes sagatavošanu dažādu augu audzēšanai

Augļkopība –  kur iegādāties kvalitatīvākos stādus un kā no tiem iegūt lielāku ražu

Dārzeņkopība – dažādi padomi sulīgu burkānu, kraukšķīgu gurķu un gardu sparģeļu izaudzēšanai

Puķkopība – sēšana, pavairošana, ieziemošana un krāšņu puķu dobju izveidošana

Augu aizsardzība – pareizas metodes, kā novērst augu slimības un kaitēkļus savā dārzā, augu aizsardzības līdzekļu lietošana

Darba drošības un veselības prasības – veicot dārza darbus gan privātdārziņā, gan veicot darba pienākumus

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
pamatizglītība

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
apliecība par profesionālās pilnveides izglītību

ilgums

KURSA ILGUMS:
160 stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
500.00 € vienam dalībniekam
(PVN 0%, pamatojoties uz likumu „Pievienotās vērtības nodokļa likums” 52. panta 1. daļas 12. punktu)

vieta

NORISES VIETA:
Klātiene – Rīga, Braslas iela 24C
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar:

   Irēna Keiša
   Mācību darba koordinatore
   Tālr. +371 26161157
   E-pasts: irena@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Margarita

    Gribu pateikt milzīgu Paldies par Ivetas Ozolas vadīto kursu “Pamatapmācība 2.reģistrācijas klases Augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem”, kurā piedalījos jūlijā! Biju domājusi, ka būs tikai par ķīmiju, bet atklājās tik interesantas lietas par kukaiņu uzbūvi, augu īpatnībām, ļoti plaša un izsmeļoša informācija, kas noteikti noderēs ikdienā darbojoties pa dārzu. Un vienkārši bija interesanti! Paldies Liepas komandai, tā turēt arī uz priekšu!

    Margarita
   • Mācību centrā “Liepa” apmeklēju divus kursus- “Dārzkopības pamati” un “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana”. Esmu ļoti apmierināta, lekcijas bija saistošas un interesantas. Tajās pasniedzēja Iveta Ozola stāstīja ne tikai “sauso” teoriju, bet dalījās arī ar savu pieredzi - kā viņa dara, ko labāk nedarīt, kas izdosies vienā Latvijas galā, bet kas noteikti nesanāks citā. Manuprāt, šie kursi bija katra samaksātā centa vērti!

    Arnita Akmentiņa
   • Raisa Bogdanova

    Gribu pateikt pasniedzējai Ivetai Ozolai milzīgu Paldies par visu. Pasniedzēja apveltīta ar ļoti plašu zināšanas klāstu, ļoti lielu pieredzi un nesavtīgi ar tiem dalījās, atbildēja uz jebkuriem saistītiem un ne tikai jautājumiem. Cilvēks ar lielo burtu un plašu sirdi. Visiem iesāku

    Raisa Bogdanova
   • Liels paldies par brīnišķīgo pasniedzēju un kvalitatīvajiem kursiem. Liels paldies par Jūsu laiku!

   • Antra

    Milzīgs paldies par lekciju. Guvu vērtīgu informāciju uz interesējošiem jautājumiem. Ļoti vērtīga.

    Antra

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS