PAMATAPMĀCĪBA 2. REĢISTRĀCIJAS KLASES AUGU AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻU LIETOTĀJIEM

TUVĀKO KURSU DATUMI:

Augu aizsardzības likums nosaka, ka persona, kas savā profesionālajā darbībā lieto otrās klases augu aizsardzības līdzekļus vai izsmidzina augu aizsardzības līdzekļus no gaisa, ir apmācīta un ieguvusi apliecību par tiesībām lietot augu aizsardzības līdzekļus. Šo apmācību un apliecības izsniegšanas kārtību nosaka MK noteikumi Nr. 147 “Noteikumi par profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju, augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru, augu aizsardzības līdzekļu pārdevēju un augu aizsardzības konsultantu apmācību un apliecību izsniegšanas kārtību”.

Valsts augu aizsardzības dienests ir izsniedzis SIA “Mācību centrs Liepa” atļauju šo apmācību organizēšanai un veikšanai.

Piedāvājam gan pamatapmācību 2. reģistrācijas klases AAL lietotājiem, gan arī zināšanu atjaunošanu profesionālajiem augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem otrās reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietošanai

lektors

Lekcijas vada IVETA OZOLA – Dārzkopības nozarē pasniedzēja strādā vairāk kā 20 gadus. Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi agronoma un parka dārznieka kvalifikāciju. Ir dendroloģijas speciāliste, dārzu un apstādījumu veidotāja, stādaudzētāja. Vairākus gadus bijusi skolotāja Bulduru dārzkopības vidusskolā.

saraksts

IESKATS TĒMĀS:

Augu kaitēkļu un slimību klasifikācija, raksturojums un to ierobežošana;

Augu aizsardzības līdzekļu klasifikācijas pamatprincipi;

Darba aizsardzības prasības, strādājot ar augu aizsardzības līdzekļiem;

Normatīvie akti par augu aizsardzības līdzekļu glabāšanu un lietošanu;

Nelegāli vai viltoti augu aizsardzības līdzekļi. Riski un viltojumu identificēšana;

Simptomi, kas liecina par saindēšanos ar augu aizsardzības līdzekļiem. Pirmā palīdzība;

Rīcība ārkārtas gadījumos (nejauša augu aizsardzības līdzekļu noplūde, avārijas).

Iespējamie riski un apdraudējumi cilvēkiem (operatoriem, iedzīvotājiem, garāmgājējiem) , kuri iekļūst apstrādātās teritorijās, darbojas ar apstrādātiem produktiem vai lieto tos uzturā.

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
priekšzināšanas nav nepieciešamas

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
Profesionālā augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecība darbībām ar otrās reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļiem (derīga 5 gadus)

ilgums

KURSA ILGUMS:
Pirmreizējas apmācības – 27 stundas (neskaitot VAAD eksāmenu)
Atkārtotas apmācības – 6 stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
Pirmreizējas apmācības – EUR 135.00 + PVN (mācību maksā iekļauta valsts nodeva par VAAD testu un apliecību)
Atkārtotas apmācības – EUR 50.00 + PVN

vieta

NORISES VIETA:
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar mums:

   Tālr. +371 25446635
   E-pasts: liepa@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Хочу сказать огромное спасибо за курс «Базовое обучение пользователей средств защиты растений 2-го регистрационного класса» под руководством Иветы Озолас, в котором я участвовала в июле! Я думала, что речь пойдет только о химии, но узнала такие интересные вещи о строении насекомых, особенностях растений, очень обширную и исчерпывающую информацию, которая точно пригодится при ежедневной работе в саду. И это было просто интересно! Спасибо команде Liepa, так держать!

    Margarita
   • Mācību centrā “Liepa” apmeklēju divus kursus- “Dārzkopības pamati” un “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana”. Esmu ļoti apmierināta, lekcijas bija saistošas un interesantas. Tajās pasniedzēja Iveta Ozola stāstīja ne tikai “sauso” teoriju, bet dalījās arī ar savu pieredzi - kā viņa dara, ko labāk nedarīt, kas izdosies vienā Latvijas galā, bet kas noteikti nesanāks citā. Manuprāt, šie kursi bija katra samaksātā centa vērti!

    Arnita Akmentiņa
   • Gribu pateikt pasniedzējai Ivetai Ozolai milzīgu Paldies par visu. Pasniedzēja apveltīta ar ļoti plašu zināšanas klāstu, ļoti lielu pieredzi un nesavtīgi ar tiem dalījās, atbildēja uz jebkuriem saistītiem un ne tikai jautājumiem. Cilvēks ar lielo burtu un plašu sirdi. Visiem iesāku

    Raisa Bogdanova
   • Спасибо большое за замечательного преподавателя и качественные курсы. Большое спасибо за ваше время!

   • Milzīgs paldies par lekciju. Guvu vērtīgu informāciju uz interesējošiem jautājumiem. Ļoti vērtīga.

    Antra

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS