PAMATAPMĀCĪBA 2. REĢISTRĀCIJAS KLASES AUGU AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻU LIETOTĀJIEM

TUVĀKO KURSU DATUMI:

Augu aizsardzības likums nosaka, ka persona, kas savā profesionālajā darbībā lieto otrās klases augu aizsardzības līdzekļus vai izsmidzina augu aizsardzības līdzekļus no gaisa, ir apmācīta un ieguvusi apliecību par tiesībām lietot augu aizsardzības līdzekļus. Šo apmācību un apliecības izsniegšanas kārtību nosaka MK noteikumi Nr. 147 “Noteikumi par profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju, augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru, augu aizsardzības līdzekļu pārdevēju un augu aizsardzības konsultantu apmācību un apliecību izsniegšanas kārtību”.

Valsts augu aizsardzības dienests ir izsniedzis SIA “Mācību centrs Liepa” atļauju šo apmācību organizēšanai un veikšanai. Piedāvājam gan pamatapmācību 2. reģistrācijas klases AAL lietotājiem, gan arī zināšanu atjaunošanu profesionālajiem augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietošanai

🔥  Iegādājies Traktortehnikas vadītāju kursus + Pamatapmācību 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem un saņem 10% atlaidi abām mācībām! Pieejamie mācību sākuma datumi traktortehnikas vadītājiem akcijas ietvaros: 25. jūlijs / 26. augusts. Pieejamie mācību sākuma datumi 2. reģistācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem akcijas ietvaros: 9. jūlijs. Lai pieteiktos, zvani uz +371 25446635 vai aizpildi pieteikuma formu, piezīmēs norādot, ka mācīsies komplektu.

lektors

Lekcijas vada IVETA OZOLA – Dārzkopības nozarē pasniedzēja strādā vairāk kā 20 gadus. Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi agronoma un parka dārznieka kvalifikāciju. Ir dendroloģijas speciāliste, dārzu un apstādījumu veidotāja, stādaudzētāja. Vairākus gadus bijusi skolotāja Bulduru dārzkopības vidusskolā.

saraksts

IESKATS TĒMĀS:

Augu kaitēkļu un slimību klasifikācija, raksturojums un to ierobežošana;

Augu aizsardzības līdzekļu klasifikācijas pamatprincipi;

Darba aizsardzības prasības, strādājot ar augu aizsardzības līdzekļiem;

Normatīvie akti par augu aizsardzības līdzekļu glabāšanu un lietošanu;

Nelegāli vai viltoti augu aizsardzības līdzekļi. Riski un viltojumu identificēšana;

Simptomi, kas liecina par saindēšanos ar augu aizsardzības līdzekļiem. Pirmā palīdzība;

Rīcība ārkārtas gadījumos (nejauša augu aizsardzības līdzekļu noplūde, avārijas).

Iespējamie riski un apdraudējumi cilvēkiem (operatoriem, iedzīvotājiem, garāmgājējiem) , kuri iekļūst apstrādātās teritorijās, darbojas ar apstrādātiem produktiem vai lieto tos uzturā.

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
priekšzināšanas nav nepieciešamas

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
Profesionālā augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecība darbībām ar otrās reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļiem (derīga 5 gadus)

ilgums

KURSA ILGUMS:
Pirmreizējas apmācības – 27 stundas (neskaitot VAAD eksāmenu)
Atkārtotas apmācības – 6 stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
Pirmreizējas apmācības – EUR 135.00 + PVN (mācību maksā iekļauta valsts nodeva par VAAD testu un apliecību)
Atkārtotas apmācības – EUR 50.00 + PVN

vieta

NORISES VIETA:
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar mums:

   Tālr. +371 25446635
   E-pasts: liepa@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Saku milzīgu paldies par Ivetas Ozolas vadīto kursu “Pamat apmācība 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem”, kurā piedalījos jūlijā! Biju domājusi, ka runāsim tikai par ķīmiju, bet uzzināju tik interesantas lietas par kukaiņu uzbūvi, augu īpašībām, ļoti plašu un izsmeļošu informāciju, kas noteikti noderēs ikdienas darbos dārzā. Un tas bija vienkārši interesanti! Paldies Liepas komandai, tā turpināt!

    Margarita
   • Mācību centrā “Liepa” apmeklēju divus kursus- “Dārzkopības pamati” un “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana”. Esmu ļoti apmierināta, lekcijas bija saistošas un interesantas. Tajās pasniedzēja Iveta Ozola stāstīja ne tikai “sauso” teoriju, bet dalījās arī ar savu pieredzi - kā viņa dara, ko labāk nedarīt, kas izdosies vienā Latvijas galā, bet kas noteikti nesanāks citā. Manuprāt, šie kursi bija katra samaksātā centa vērti!

    Arnita Akmentiņa
   • Gribu pateikt pasniedzējai Ivetai Ozolai milzīgu Paldies par visu. Pasniedzēja apveltīta ar ļoti plašu zināšanas klāstu, ļoti lielu pieredzi un nesavtīgi ar tiem dalījās, atbildēja uz jebkuriem saistītiem un ne tikai jautājumiem. Cilvēks ar lielo burtu un plašu sirdi. Visiem iesāku

    Raisa Bogdanova
   • Apmācības apstādījumu plānošanā ko vadīja Iveta Ozola bija ļoti labas. Daudz informācijas, katrs varēja paņemt to, kas vairāk nepieciešams. Dalās ar savu lielo pieredzi un dažādiem knifiņiem. Patika, ka ieteica arī alternatīvas, kas nemaksā kosmosu. Iesaku

    Agnese Pūga
   • Lielisks kursu piedāvājums, zinoši pasniedzēji un profesionāla attieksme. Noteikti iesaku kursus dārzkopībā un darba aizsardzībā.

    Līga Kurele
   • Izmantoju ,,Mācību centra ,,Liepa" piedāvātos kursus ,Apstādījumu plānošana ,veidošanā un kopšana.kā arī ,Augu aizsardzībā'-PALDIES🌻par profesionālās pilnveides izglītības apguvi lektorei Ivetai Ozolai un labajam gariņam Irēnai Keišai......Iesaku izmantot interesējošos kursus ,,Liepā".Ar cieņu Sigita Konovalova.

    Sigita Konovalova
   • Izcila pasniedzēja Iveta Ozola un jauks kolektīvs.

    Mirdza Dance
   • Paldies par iegūtajām zināšanām profesionālās pilnveides izglītības programmā "Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana." Šīs mācības man bija viens no labākajiem notikumiem. Liels paldies pasniedzējai, Ivetai Ozolai, par interesantām, aizraujošām lekcijām. Pasniedzēja dalījās ar padomiem no savas pieredzes. Iespaidīgs iegūto zināšanu apjoms. Kursos dzirdētā informācija ir ļoti noderīga. Ieguvu daudz jaunu, interesantu un nepieciešamu materiālu klāstu manam darbam. Ja kaut kas būs aizmirsies, varēšu tajos ieskatīties. Paldies mācību daļas koordinātorei, Irēnai Keišai. Vienmēr, nepieciešamības gadījumā, varēju sazināties un noskaidrot sev interesējušos jautājumus. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un šos kursus iesaku arī citiem. Sirsnīgs paldies! Vēlu veiksmi, veselību un lai Jums vienmēr patīk tas, ko Jūs darāt!

    Lāsma Matisone
   • Liels paldies par brīnišķīgo skolotāju un kvalitatīvajiem kursiem. Liels paldies par veltīto laiku!

    Daiga
   • Milzīgs paldies par lekciju. Guvu vērtīgu informāciju uz interesējošiem jautājumiem. Ļoti vērtīga.

    Antra

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS