Jūsu ērtībām piedāvājam dažādus mācību formātus, lai ikvienam būtu iespēja apgūt sev nepieciešamās zināšanas.

Digitālo tehnoloģiju joma attīstās ļoti strauji. Klientu ērtībai tiek piedāvātas daudz jaunas iespējas, viena no tām – e-apmācības.

E-apmācības ir ērts veids, kā mācīties sev ērtā un izdevīgā laikā, nesteidzīgi apgūstot visas mācību tēmas. Viss, kas klientam nepieciešams – vēlme, laiks, ko veltīt mācībām un interneta pieslēgums, lai kļūtu par perspektīvu jomas speciālistu un veidotu veiksmīgu karjeru! Apmācību programma ir identiska klātienes studiju programmai.

Visu kursa saturu, arī testu, iespējams nokārtot mūsu e-apmācību platformā www.liepamaca.lv

Ja mācību procesā vēlaties komunicēt ar pasniedzēju iesakām izvēlēties mācības Zoom vidēZoom ir profesionāla, vienkārša un speciāli apmācībām paredzēta tiešsaites platforma, kurā iespējams ērti mācīties. Apmācību veids balstās uz izglītojamo un pasniedzēju saziņu ar datora/tālruņa un interneta palīdzību – pedagogi un izglītojamie var atrasties dažādās pilsētās un vietās, un tas netraucēs izglītojamam aktīvi piedalīties apmācību procesā, diskusijās un dalīties pieredzē. Apmācības online sniedz iespēju nodrošināt atgriezenisko saiti pedagogam ar izglītojamo, kā arī uzzināt dažādas pieredzes komunicējot ar citiem kursantiem.

Ja vēlies pievienoties Zoom mācību grupām dodies uz mācību kalendāru un piesakies sev aktuālajam kursam! Kursu kalendārs