Viena vakara lekcija “PUĶU, DĀRZEŅU UN GARŠAUGU SĒŠANAS DARBI PAVASARĪ”

TUVĀKO KURSU DATUMI:

Sazinies ar mums!

Piedāvājam viena vakara lekcijas par dažādām dārzkopības tēmām. Lekcijas piemērotas gan pieredzējušiem dārzkopības entuziastiem, gan arī iesācējiem, kā arī tiem, kam sava dārza nav, bet vēlas apkopt vai izaudzēt augus savās mājās.

Izglītības programmas mērķis: Izglītības procesa rezultātā iepazīstināt izglītojamos ar augu audzēšanas tehnoloģijām, to kopšanu, pavairošanu, uzglabāšanu.

lektors

Lekcijas vada IVETA OZOLA – Dārzkopības nozarē pasniedzēja strādā vairāk kā 14 gadus. Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi agronoma un parka dārznieka kvalifikāciju. Ir dendroloģijas speciāliste, dārzu un apstādījumu veidotāja, stādaudzētāja. Vairākus gadus bijusi skolotāja Bulduru dārzkopības vidusskolā.

saraksts

IESKATS TĒMĀS:

Biežāk pieļautās kļūdas

Pareiza substrāta un sēklu izvēle

Sēšanas termiņu izvēle

Sēklu sagatavošana pirms sējas un augu kopšanas pēc sadīgšanas

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
priekšzināšanas nav nepieciešamas

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
sertifikāts 

ilgums

KURSA ILGUMS:
Viena vakara lekcija tiešsaistē lietotnē Zoom (no plkst. 18:00 līdz 21:00)

cena

MĀCĪBU MAKSA:
Mācību maksa: vienam dalībniekam EUR 35.00 (t.sk. PVN)

vieta

NORISES VIETA:
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar mums:

   Tālr. +371 25446635
   E-pasts: liepa@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Хочу сказать огромное спасибо за курс «Базовое обучение пользователей средств защиты растений 2-го регистрационного класса» под руководством Иветы Озолас, в котором я участвовала в июле! Я думала, что речь пойдет только о химии, но узнала такие интересные вещи о строении насекомых, особенностях растений, очень обширную и исчерпывающую информацию, которая точно пригодится при ежедневной работе в саду. И это было просто интересно! Спасибо команде Liepa, так держать!

    Margarita
   • Mācību centrā “Liepa” apmeklēju divus kursus- “Dārzkopības pamati” un “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana”. Esmu ļoti apmierināta, lekcijas bija saistošas un interesantas. Tajās pasniedzēja Iveta Ozola stāstīja ne tikai “sauso” teoriju, bet dalījās arī ar savu pieredzi - kā viņa dara, ko labāk nedarīt, kas izdosies vienā Latvijas galā, bet kas noteikti nesanāks citā. Manuprāt, šie kursi bija katra samaksātā centa vērti!

    Arnita Akmentiņa
   • Gribu pateikt pasniedzējai Ivetai Ozolai milzīgu Paldies par visu. Pasniedzēja apveltīta ar ļoti plašu zināšanas klāstu, ļoti lielu pieredzi un nesavtīgi ar tiem dalījās, atbildēja uz jebkuriem saistītiem un ne tikai jautājumiem. Cilvēks ar lielo burtu un plašu sirdi. Visiem iesāku

    Raisa Bogdanova
   • Спасибо большое за замечательного преподавателя и качественные курсы. Большое спасибо за ваше время!

   • Milzīgs paldies par lekciju. Guvu vērtīgu informāciju uz interesējošiem jautājumiem. Ļoti vērtīga.

    Antra

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS