PAMATAPMĀCĪBAS PROGRAMMA AUGU AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻU PĀRDEVĒJIEM

TUVĀKO KURSU DATUMI:

Sazinies ar mums!

Augu aizsardzības likuma 7. panta 7.punkts nosaka – augu aizsardzības līdzekļa izplatītājs nodrošina, ka augu aizsardzības līdzekļu tirdzniecības vietā ir pārdevējs, kurš ieguvis augu aizsardzības līdzekļu pārdevēja apliecību. Šo apliecības izsniegšanas kārtību nosaka MK noteikumi Nr. 147 “Noteikumi par profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju, augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru, augu aizsardzības līdzekļu pārdevēju un augu aizsardzības konsultantu apmācību un apliecību izsniegšanas kārtību”.

Valsts augu aizsardzības dienests ir izsniedzis SIA “Mācību centrs Liepa” atļauju šo apmācību organizēšanai un veikšanai.

Piedāvājam gan pirmreizējas, gan arī atkārtotas apmācības

lektors

Lekcijas vada IVETA OZOLA – Dārzkopības nozarē pasniedzēja strādā vairāk kā 20 gadus. Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi agronoma un parka dārznieka kvalifikāciju. Ir dendroloģijas speciāliste, dārzu un apstādījumu veidotāja, stādaudzētāja. Vairākus gadus bijusi skolotāja Bulduru dārzkopības vidusskolā.

saraksts

IESKATS TĒMĀS:

Normatīvie akti par augu aizsardzības līdzekļu izplatīšanu, glabāšanu un lietošanu;

Augu aizsardzības līdzekļu reģistrs. Augu aizsardzības līdzekļu marķējums;

Iespējamais augu aizsardzības līdzekļu lietošanas apdraudējums un risks;

Simptomi, kas liecina par saindēšanos ar augu aizsardzības līdzekļiem. Pirmā palīdzība;

Nelegāli vai viltoti augu aizsardzības līdzekļi. Riski un viltojumu identificēšana;

Simptomi, kas liecina par saindēšanos ar augu aizsardzības līdzekļiem. Pirmā palīdzība;

Nelegāli vai viltoti augu aizsardzības līdzekļi. Riski. Viltojumu identificēšana;

Iespējamie riski un apdraudējumi cilvēkiem (operatoriem, iedzīvotājiem, garāmgājējiem) , kuri iekļūst apstrādātās teritorijās, darbojas ar apstrādātiem produktiem vai lieto tos uzturā.

Rīcība ārkārtas gadījumos (nejauša augu aizsardzības līdzekļu noplūde, avārijas);

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
priekšzināšanas nav nepieciešamas

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
Augu aizsardzības līdzekļu pārdevēja apliecība (derīga 5 gadus)

ilgums

KURSA ILGUMS:
Pirmreizējas apmācības – 6 stundas
Atkārtotas apmācības – 3 stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
Pirmreizējas apmācības – 70 + PVN
Atkārtotas apmācībaas – 60 + PVN

vieta

NORISES VIETA:
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar mums:

   Tālr. +371 25446635
   E-pasts: liepa@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Saku milzīgu paldies par Ivetas Ozolas vadīto kursu “Pamat apmācība 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem”, kurā piedalījos jūlijā! Biju domājusi, ka runāsim tikai par ķīmiju, bet uzzināju tik interesantas lietas par kukaiņu uzbūvi, augu īpašībām, ļoti plašu un izsmeļošu informāciju, kas noteikti noderēs ikdienas darbos dārzā. Un tas bija vienkārši interesanti! Paldies Liepas komandai, tā turpināt!

    Margarita
   • Mācību centrā “Liepa” apmeklēju divus kursus- “Dārzkopības pamati” un “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana”. Esmu ļoti apmierināta, lekcijas bija saistošas un interesantas. Tajās pasniedzēja Iveta Ozola stāstīja ne tikai “sauso” teoriju, bet dalījās arī ar savu pieredzi - kā viņa dara, ko labāk nedarīt, kas izdosies vienā Latvijas galā, bet kas noteikti nesanāks citā. Manuprāt, šie kursi bija katra samaksātā centa vērti!

    Arnita Akmentiņa
   • Gribu pateikt pasniedzējai Ivetai Ozolai milzīgu Paldies par visu. Pasniedzēja apveltīta ar ļoti plašu zināšanas klāstu, ļoti lielu pieredzi un nesavtīgi ar tiem dalījās, atbildēja uz jebkuriem saistītiem un ne tikai jautājumiem. Cilvēks ar lielo burtu un plašu sirdi. Visiem iesāku

    Raisa Bogdanova
   • Apmācības apstādījumu plānošanā ko vadīja Iveta Ozola bija ļoti labas. Daudz informācijas, katrs varēja paņemt to, kas vairāk nepieciešams. Dalās ar savu lielo pieredzi un dažādiem knifiņiem. Patika, ka ieteica arī alternatīvas, kas nemaksā kosmosu. Iesaku

    Agnese Pūga
   • Lielisks kursu piedāvājums, zinoši pasniedzēji un profesionāla attieksme. Noteikti iesaku kursus dārzkopībā un darba aizsardzībā.

    Līga Kurele
   • Izmantoju ,,Mācību centra ,,Liepa" piedāvātos kursus ,Apstādījumu plānošana ,veidošanā un kopšana.kā arī ,Augu aizsardzībā'-PALDIES🌻par profesionālās pilnveides izglītības apguvi lektorei Ivetai Ozolai un labajam gariņam Irēnai Keišai......Iesaku izmantot interesējošos kursus ,,Liepā".Ar cieņu Sigita Konovalova.

    Sigita Konovalova
   • Izcila pasniedzēja Iveta Ozola un jauks kolektīvs.

    Mirdza Dance
   • Paldies par iegūtajām zināšanām profesionālās pilnveides izglītības programmā "Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana." Šīs mācības man bija viens no labākajiem notikumiem. Liels paldies pasniedzējai, Ivetai Ozolai, par interesantām, aizraujošām lekcijām. Pasniedzēja dalījās ar padomiem no savas pieredzes. Iespaidīgs iegūto zināšanu apjoms. Kursos dzirdētā informācija ir ļoti noderīga. Ieguvu daudz jaunu, interesantu un nepieciešamu materiālu klāstu manam darbam. Ja kaut kas būs aizmirsies, varēšu tajos ieskatīties. Paldies mācību daļas koordinātorei, Irēnai Keišai. Vienmēr, nepieciešamības gadījumā, varēju sazināties un noskaidrot sev interesējušos jautājumus. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un šos kursus iesaku arī citiem. Sirsnīgs paldies! Vēlu veiksmi, veselību un lai Jums vienmēr patīk tas, ko Jūs darāt!

    Lāsma Matisone
   • Liels paldies par brīnišķīgo skolotāju un kvalitatīvajiem kursiem. Liels paldies par veltīto laiku!

    Daiga
   • Milzīgs paldies par lekciju. Guvu vērtīgu informāciju uz interesējošiem jautājumiem. Ļoti vērtīga.

    Antra

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS