Augu aizsardzības likums nosaka, ka augu aizsardzības līdzekļa izplatītājs nodrošina, ka augu aizsardzības līdzekļu tirdzniecības vietā ir pārdevējs, kurš ieguvis augu aizsardzības līdzekļu pārdevēja apliecību. MK noteikumu Nr. 147 Noteikumi par profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju, augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru, augu aizsardzības līdzekļu pārdevēju un augu aizsardzības konsultantu apmācību un apliecību izsniegšanas kārtību” 25.punkts nosaka, ka persona, kura saņēmusi augu aizsardzības līdzekļu pārdevēja apliecību, apgūst apmācību kursu par jaunumiem augu aizsardzības normatīvajos aktos, lai atjaunotu zināšanas pēc katriem pieciem gadiem.  

Izglītības programmas mērķis:

Izglītības procesa rezultātā sniegt nepieciešamās teorētiskas zināšanas augu aizsardzības līdzekļu pārdevējiem droša un likumdošanai atbilstoša darba veikšanai.

 Mācību kursa ilgums: 3 stundas

Mācību  kursā ietvertās tēmas:

• Grozījumi normatīvajos aktos;
• Jaunumi un izmaiņas augu aizsardzības līdzekļu reģistrā;
•  Nelegāli vai viltoti augu aizsardzības līdzekļi. Riski. Viltojumu identificēšana;
• Darba aizsardzības prasības, strādājot ar augu aizsardzības līdzekļiem;
• Rīcība ārkārtas gadījumos (nejauša augu aizsardzības līdzekļu noplūde, avārijas).

Mācību kursu vadīs: Iveta Ozola
Dārzkopības nozarē pasniedzēja strādā vairāk kā 14 gadus. Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi agronoma un parka dārznieka kvalifikāciju. Ir dendroloģijas speciāliste, dārzu un apstādījumu veidotāja, stādaudzētāja. 

Iegūstamais dokuments: 

Augu aizsardzības līdzekļu pārdevēja apliecība (derīga 5 gadus).

Pieteikties un uzzināt vairāk Jūs variet sazinoties ar:

Irēna Keiša
SIA „Mācību centrs Liepa”

Mācību darba koordinatore
Tālr. +371 26161157
E-pasts: irena@mcliepa.lv
www.mcliepa.lv

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

FIZISKA PERSONA

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

  JURIDISKA PERSONA

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   Aizpildot pieteikumu mācībām, mūsu speciālisti ar jums sazināsies.

   Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsiet zvanot, vai rakstot mūsu speciālistiem.