TUVĀKO KURSU DATUMI:

Profesionālās pilnveides izglītības programma “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana” sniegs zināšanas un ļaus attīstīt prasmes par mūsdienu ainavas plānošanas teorijas jēdzieniem, vēsturisko parku un dārzu attīstību, dārza telpas lietotāju vajadzību un vēlmju analīzi. Izglītības procesā Jūs uzzināsiet dārza kompozīcijas veidojošos faktorus un dārza plānošanā izmantojamos elementus un tehnoloģiskos risinājumus. Kursu beidzot, būsiet ieguvis padziļinātas zināšanas par kokaugiem, lakstaugiem, sīpolaugiem, zālienu un dārza veģetācijas īpašībām.

Izglītības programmas mērķis: Pilnveidot izglītojamo zināšanas un prasmes par apstādījumu plānošanu, izmantojot apstādījumu ierīkošanas funkcionālos, klimatiskos un estētiskos faktorus, kompozīciju un vizuālās uztveres īpatnības.

lektors

Lekcijas vada IVETA OZOLA – Dārzkopības nozarē pasniedzēja strādā vairāk kā 20 gadus. Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi agronoma un parka dārznieka kvalifikāciju. Ir dendroloģijas speciāliste, dārzu un apstādījumu veidotāja, stādaudzētāja. Vairākus gadus bijusi skolotāja Bulduru dārzkopības vidusskolā.

saraksts

IESKATS TĒMĀS:

 Apstādījumu veidi un projektēšana;

Ainavas veidošanas pamatprincipi;

Apstādījumu veidošanas un kopšanas darbu plānošana;

Ceļu un laukumu segumu ierīkošana un kopšana;

Zālienu ierīkošana un kopšana;

Kokaugu un puķu stādījumu ierīkošana un kopšana;

Dendroloģija;

Puķkopība

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
pamatizglītība

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
apliecība par profesionālās pilnveides izglītību

ilgums

KURSA ILGUMS:
160 stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
500.00 € vienam dalībniekam
(PVN 0%, pamatojoties uz likumu „Pievienotās vērtības nodokļa likums” 52. panta 1. daļas 12. punktu)

Mācību maksu iespējams sadalīt vairākos maksājumos

vieta

NORISES VIETA:
Klātiene – Rīga, Braslas iela 24C
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar:

   Irēna Keiša
   Mācību darba koordinatore
   Tālr. +371 26161157
   E-pasts: irena@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Gribu pateikt milzīgu Paldies par Ivetas Ozolas vadīto kursu “Pamatapmācība 2.reģistrācijas klases Augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem”, kurā piedalījos jūlijā! Biju domājusi, ka būs tikai par ķīmiju, bet atklājās tik interesantas lietas par kukaiņu uzbūvi, augu īpatnībām, ļoti plaša un izsmeļoša informācija, kas noteikti noderēs ikdienā darbojoties pa dārzu. Un vienkārši bija interesanti! Paldies Liepas komandai, tā turēt arī uz priekšu!

    Margarita
   • Mācību centrā “Liepa” apmeklēju divus kursus- “Dārzkopības pamati” un “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana”. Esmu ļoti apmierināta, lekcijas bija saistošas un interesantas. Tajās pasniedzēja Iveta Ozola stāstīja ne tikai “sauso” teoriju, bet dalījās arī ar savu pieredzi - kā viņa dara, ko labāk nedarīt, kas izdosies vienā Latvijas galā, bet kas noteikti nesanāks citā. Manuprāt, šie kursi bija katra samaksātā centa vērti!

    Arnita Akmentiņa
   • Gribu pateikt pasniedzējai Ivetai Ozolai milzīgu Paldies par visu. Pasniedzēja apveltīta ar ļoti plašu zināšanas klāstu, ļoti lielu pieredzi un nesavtīgi ar tiem dalījās, atbildēja uz jebkuriem saistītiem un ne tikai jautājumiem. Cilvēks ar lielo burtu un plašu sirdi. Visiem iesāku

    Raisa Bogdanova
   • Liels paldies par brīnišķīgo pasniedzēju un kvalitatīvajiem kursiem. Liels paldies par Jūsu laiku!

   • Milzīgs paldies par lekciju. Guvu vērtīgu informāciju uz interesējošiem jautājumiem. Ļoti vērtīga.

    Antra

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS