TUVĀKO KURSU DATUMI:

Sazinies ar mums!

Lai līdz pat vēlam rudenim Jūs priecētu krāsainas un košas vasaras puķes, mēs aicinām uz viena vakara tiešsaistes lekciju, kurā nozares  eksperte dalīsies ar savu pieredzi un padomiem vasaras puķu audzēšanā un kopšanā!

lektors

Lekciju vada IVETA OZOLA – Dārzkopības nozarē pasniedzēja strādā vairāk kā 20 gadus. Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi agronoma un parka dārznieka kvalifikāciju. Ir dendroloģijas speciāliste, dārzu un apstādījumu veidotāja, stādaudzētāja. Vairākus gadus bijusi pedagogs Bulduru tehnikumā.

saraksts

IESKATS TĒMĀS:

• Vasaras puķu kopšanas prasības;
• Sortimenta izvēle;
• Substrātu un trauku izvēle;
• Mēslošanas īpatnības.

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
priekšzināšanas nav nepieciešamas

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
sertifikāts 

ilgums

MĀCĪBU ILGUMS:
Viena vakara lekcija no plkst. 18:00 līdz 21:30

cena

MĀCĪBU MAKSA:
Vienam dalībniekam EUR 35.00 (t.sk. PVN)

vieta

NORISES VIETA:
Tiešsaistē – Zoom platformā

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

Personas dati tiks izmantoti, lai reģistrētu dalību kursam un sertifikāta noformēšanai.

  Maksātājs:*
  Izvēlies sev ērtāko saziņas veidu:*

  Lūdzu atzīmē, kur uzzināji par kursiem:*

  Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Privātuma politika.

  *Obligāti aizpildāmie lauki

   Izvēlies sev ērtāko saziņas veidu:*

   Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Privātuma politika.

   *Obligāti aizpildāmie lauki

   info

   Vai sazinies ar
   mums zvanot uz:
   Tālr. +371 25446635

   ATSAUKSMES PAR LĪDZĪGIEM KURSIEM

   • Saku milzīgu paldies par Ivetas Ozolas vadīto kursu “Pamat apmācība 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem”, kurā piedalījos jūlijā! Biju domājusi, ka runāsim tikai par ķīmiju, bet uzzināju tik interesantas lietas par kukaiņu uzbūvi, augu īpašībām, ļoti plašu un izsmeļošu informāciju, kas noteikti noderēs ikdienas darbos dārzā. Un tas bija vienkārši interesanti! Paldies Liepas komandai, tā turpināt!

    Margarita
   • Mācību centrā “Liepa” apmeklēju divus kursus- “Dārzkopības pamati” un “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana”. Esmu ļoti apmierināta, lekcijas bija saistošas un interesantas. Tajās pasniedzēja Iveta Ozola stāstīja ne tikai “sauso” teoriju, bet dalījās arī ar savu pieredzi - kā viņa dara, ko labāk nedarīt, kas izdosies vienā Latvijas galā, bet kas noteikti nesanāks citā. Manuprāt, šie kursi bija katra samaksātā centa vērti!

    Arnita Akmentiņa
   • Gribu pateikt pasniedzējai Ivetai Ozolai milzīgu Paldies par visu. Pasniedzēja apveltīta ar ļoti plašu zināšanas klāstu, ļoti lielu pieredzi un nesavtīgi ar tiem dalījās, atbildēja uz jebkuriem saistītiem un ne tikai jautājumiem. Cilvēks ar lielo burtu un plašu sirdi. Visiem iesāku

    Raisa Bogdanova
   • Apmācības apstādījumu plānošanā ko vadīja Iveta Ozola bija ļoti labas. Daudz informācijas, katrs varēja paņemt to, kas vairāk nepieciešams. Dalās ar savu lielo pieredzi un dažādiem knifiņiem. Patika, ka ieteica arī alternatīvas, kas nemaksā kosmosu. Iesaku

    Agnese Pūga
   • Lielisks kursu piedāvājums, zinoši pasniedzēji un profesionāla attieksme. Noteikti iesaku kursus dārzkopībā un darba aizsardzībā.

    Līga Kurele
   • Izmantoju ,,Mācību centra ,,Liepa" piedāvātos kursus ,Apstādījumu plānošana ,veidošanā un kopšana.kā arī ,Augu aizsardzībā'-PALDIES🌻par profesionālās pilnveides izglītības apguvi lektorei Ivetai Ozolai un labajam gariņam Irēnai Keišai......Iesaku izmantot interesējošos kursus ,,Liepā".Ar cieņu Sigita Konovalova.

    Sigita Konovalova
   • Izcila pasniedzēja Iveta Ozola un jauks kolektīvs.

    Mirdza Dance
   • Paldies par iegūtajām zināšanām profesionālās pilnveides izglītības programmā "Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana." Šīs mācības man bija viens no labākajiem notikumiem. Liels paldies pasniedzējai, Ivetai Ozolai, par interesantām, aizraujošām lekcijām. Pasniedzēja dalījās ar padomiem no savas pieredzes. Iespaidīgs iegūto zināšanu apjoms. Kursos dzirdētā informācija ir ļoti noderīga. Ieguvu daudz jaunu, interesantu un nepieciešamu materiālu klāstu manam darbam. Ja kaut kas būs aizmirsies, varēšu tajos ieskatīties. Paldies mācību daļas koordinātorei, Irēnai Keišai. Vienmēr, nepieciešamības gadījumā, varēju sazināties un noskaidrot sev interesējušos jautājumus. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un šos kursus iesaku arī citiem. Sirsnīgs paldies! Vēlu veiksmi, veselību un lai Jums vienmēr patīk tas, ko Jūs darāt!

    Lāsma Matisone
   • Liels paldies par brīnišķīgo skolotāju un kvalitatīvajiem kursiem. Liels paldies par veltīto laiku!

    Daiga
   • Milzīgs paldies par lekciju. Guvu vērtīgu informāciju uz interesējošiem jautājumiem. Ļoti vērtīga.

    Antra

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS