TUVĀKO KURSU DATUMI:

Mācību programma ir sagatavota atbilstoši Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likumam un citiem spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Programma būs lietderīga ikvienam Latvijas uzņēmumam un iestādei.

Programmas apgūšana sniedz zināšanas un prasmes, lai veiksmīgi vadītu un organizētu civilo aizsardzību objektos, strādātu ar normatīvajiem aktiem, standartiem un citu saistītu informāciju. Pēc kursa spēsiet izstrādāt rīcības plānu civilās aizsardzības gadījumā u pārzināt, sakārtot un sistematizēt uzņēmuma lietvedību civilajā aizsardzībā, kā arī veikt civilās aizsardzības iekšējo uzraudzību.

lektors

KURSU VADA:

Agnis Pūpols


Ugunsdrošības un civilās aizsardzības inženieris. Pedagogs ar lielu prakstisko un teorētisko zināšanau bāzi. Dažādu kursu, lekciju un prakstisko mācību vadīšana kopš 2019. gada.

saraksts

MĀCĪBU TĒMAS:

Civilās aizsardzības sistēma;

Civilās aizsardzības tiesiskais regulējums;

Iespējamie apdraudējumi valstī;

Civilās aizsardzības pasākumu plānošana;

Aizsardzības, drošības un glābšanas pasākumi;

Iestādes un komersanta nodarbināto apmācība.

izglitiba

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA:
vidējā izglītība

sertifikats

IZSNIEDZAMAIS DOKUMENTS:
apliecība par profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi.

ilgums

KURSA ILGUMS:
160 akad. stundas

cena

MĀCĪBU MAKSA:
350,00 EUR (PVN 0%, pamatojoties uz likumu „Pievienotās vērtības nodokļa likums” 52.panta 1.daļas 12.punktu.)

vieta

NORISES VIETA:
Klātiene – Rīga, Braslas iela 24C
Attālināti – Zoom platformā

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

  INFORMĀCIJA

  *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU/-IEM

   INFORMĀCIJA RĒĶINA SAGATAVOŠANAI

   *Jūsu personas dati tiks izmantoti tikai “Mācību centrs Liepa” pakalpojumu nodrošināšanai un netiks nodoti trešajām personām. Sīkāka informācija privātuma politika.

   info

   Jautājumu gadījumā
   sazinies ar:
   Aiva Grīnvalde
   Tālr. +371 25446635
   E-pasts: liepa@mcliepa.lv

   ATSAUKSMES

   • Mūsu sadarbības laikā mācību centrs sevi ir pierādījis, kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri. Apmācības elektrodrošībā, darba aizsardzībā, ugunsdrošībā un aizsardzībā notiek atbilstoši izvirzītajām prasībām, kvalitatīvi, augstā līmenī ar profesionāli  sagatavotiem pasniedzējiem. Uzskatām, ka “Mācību centrs LIEPA” kļuvusi par vadošo apmācību uzņēmumu Latvijā -  elektrodrošībā ,darba aizsardzība, ugunsdrošība un aizsardzība un daudzās citās jomās, kuras saistītas ar darba aizsardzību. Izsakām pateicību par labi organizētajām un augstā līmenī veiktajām apmācībām elektrodrošībā, darba aizsardzībā, ugunsdrošībā un aizsardzībā un ceram uz turpmāko sadarbību.

    Valdes loceklis
    SIA "BūvBalsts"
   • Paldies visam „Mācību centra Liepa” iesaistītajām personām ar ko esmu šajā mācību laikā saskāries. Ļoti atsaucīgi un profesionāli. Rekomendēju arī citiem.

   • Agnis Pupols ļoti izcils un profesionalisks pasniedzejs.

   • Lai visi lektori būtu tādā līmeni kā Agnis Pūpols.

   • Paldies visam „Mācību centra Liepa” iesaistītajām personām ar ko esmu šajā mācību laikā saskāries. Ļoti atsaucīgi un profesionāli. Rekumendēju arī citiem.

   • Paldies, viss apmierināja, īpaši pasniedzējs kurš ir tik profesionāls.

   KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS