Esi bezdarbnieks un darba meklētājs? Nezaudē optimismu un ticību saviem spēkiem! Jebkura krīze ir iespēja! Rīkojies! Pilnveido sevi un sasniedz vairāk! Kā? Izmanto iespēju – traktortehnikas kursi ar NVA kuponu! Kāpēc nē? Tev ir laiks pašpilnveidei un vēl par to Tev maksā!

2018. gada beigās reģistrēti 59 tūkstoši bezdarbnieku un reģistrētā bezdarba līmenis bija 6,4%.  Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis 2018. gada nogalē bija Rīgā (3,9%). Bezdarbnieku skaits Latvijā jau vairākus gadus samazinās. Samazini bezdarbu, traktortehnikas kursi ar NVA kuponu var palīdzēt un sniegt tev iespēju!

Traktortehnikas kursiem ar NVA kuponu nav nekāda sakara ar kolektīvās iepirkšanās portāliem, kur ir iespēja iegādāties preces un pakalpojumus ar ievērojamām atlaidēm, nezaudējot to kvalitāti. Tas, ka bezdarbnieku apmācībai izmanto kuponu metodi nozīmē, ka bezdarbnieks pats var izvēlēties profesiju, mācību programmu un mācību iestādi. Kursu mērķis ir nodrošināt bezdarbnieku un darba meklētāju kvalifikācijas paaugstināšanu, konkurētspēju darba tirgū.

“Mācību centrs Liepa” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) piedāvā bezdarbniekiem un darba meklētājiem, kuri saņēmuši NVA apmācību kuponu, iespēju pilnveidot darba nepieciešamās prasmes.

“Mācību centrs Liepa” nodrošina kvalitatīvu apmācību (gan teorētiskās, gan praktiskās apmācības), pieredzējušus pasniedzējus ar  vairāku gadu pieredzi, atbilstošus mācību materiālus. Traktortehnikas kursi ar NVA kuponu ir bezmaksas kursi, papildus tam, tiek maksāta arī stipendija 5 euro apmērā par vienu apmācību dienu. Tiek nodrošināta bezmaksas autostāvvieta kursu norises laikā.

Detalizēta informācija par NVA kupona saņemšanas nosacījumiem un kārtību pieejama NVA mājas lapā: https://bit.ly/2HcFqbf

“Mācību centrs Liepa” mājas lapā: https://bit.ly/2YkW9A2  vai zvanot +371 25446635 un rakstot  liepa@mcliepa.lv