ONLINE KURSI DARBA AIZSARDZĪBAS JOMĀ. IZAICINĀJUMS UN PERSPEKTĪVAS!

Darba aizsardzības likumu neviens nav atcēlis! Dzīve neapstājas, tā tikai iemāca darīt citādāk. Ir pienācis izaicinājumu un jaunas pieredzes laiks. Online kursi darba aizsardzības jomā jebkuram darbiniekam nodrošina drošu, produktīvu un efektīvu apmācību procesu. Neskatoties uz mainīgo tirgus situāciju, jomas speciālisti turpina savu darbu, piemēram, iekrāvēju vadītāji veic darbus noliktavās, piegādājot, pārkraujot pārtikas produktus, medikamentus un citas preces. Neskatoties uz visu, darba drošības normas ir jāievēro!

Kas ir online kursi darba aizsardzības jomā?

Online kursi darba aizsardzības jomā ir izglītošanās veids, kas balstās uz izglītojamo un pasniedzēju saziņu ar datora/tālruņa un interneta palīdzību.

Kādas ir online kursu priekšrocības?

  • Ietaupi naudu transporta izdevumiem! Ietaupi laiku!

Pedagogi un izglītojamie var atrasties dažādās pilsētās un vietās. Dažādās lokācijas netraucē izglītojamam aktīvi piedalīties apmācību procesā, diskusijās un dalīties pieredzē.

  • Atgriezeniskās saites nodrošināšana

Online apmācību laikā izglītojamais ar pedagogu spēj nodrošināt atgriezenisko saiti, uzdodot sev aktuālos un nesaprotamos jautājumus.

  • Konkurētspējīga cena

Online kursi darba aizsardzības jomā sniedz uzņēmumam/privātpersonai iespēju ietaupīt, jo šādas apmācības ir nedaudz lētākas.

Pēc Valsts darba inspekcijas rīcībā esošās informācijas laikā no 2019. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim nelaimes gadījumos darbā bojā gājuši 26 nodarbinātie. 2018. gadā bojā bija gājuši 30 nodarbinātie. Vēl 190 cilvēki šajā laika periodā guva smagus miesas bojājumus, savukārt pirms gada smagus miesas bojājumus darba vietā guva 209 nodarbinātie.

“Mācību centrs Liepa” ir pilna servisa pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina pakalpojumus darba aizsardzībā, sākot ar konsultāciju līdz nepieciešamo darba aizsardzības dokumentu sakārtošanai, izstrādei un organizācijas pilnai darba aizsardzības uzraudzībai, atbilstoši  valsts kontrolējošo institūciju un likumdošanas prasībām. “Mācību centrs Liepa” piedāvā arī online kursus darba aizsardzības jomā. Apmācības vada profesionāli pasniedzēji ar lielu praktisko pieredzi kursu tematikā, kā arī plašām teorētiskajām zināšanām. Mācību process tiek organizēts izmantojot modernas mācību metodes. Jautājumu gadījumā, lai saņemtu sīkāku informāciju par pakalpojumiem, tā izmaksām, lūdzu zvaniet  +371 25446635, vai rakstiet liepa@mcliepa.lv Centīsimies sniegt Jums izsmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem un kopīgi atradīsim Jums labāko risinājumu.

SPECIĀLISTU VIEDOKĻI

CITI RAKSTI