Currently set to Index
Currently set to Follow

MK noteikumi Nr.310 „Darba aizsardzības prasības mežsaimniecībā” (pieņemti 02.05.2012.) nosaka, ka lai persona mežsaimniecības darbos varētu lietot motorinstrumentus (krūmgriezi vai motorzāģi), nepieciešama attiecīgā motorinstrumenta kvalifikāciju apliecinoša licencētas izglītības iestādes izsniegta apliecība.

Kursa ietvaros tiek apskatītas tēmas:
icon-check-square-o
Darba drošības un apkārtējās vides aizsardzības noteikumi
icon-check-square-o Pamatprasības mežizstrādē, kokapstrādē
icon-check-square-o
Mežizstrādes, kokapstrādes pamati, materiālmācība un raksturlielumi
icon-check-square-o
Motorzāģu un krūmgriežu uzbūve un ekspluatācija
icon-check-square-o
Likumdošanas akti
icon-check-square-o
Rīcība ārkārtas situācijās

Izglītības programmas mērķis: sniegt zināšanas un prasmes izvēlēties nepieciešamās iekārtas, ierīces, palīgierīces un instrumentus atbilstoši veicamajam darbam; ievērot darba drošības noteikumus; veikt motorzāģa un krūmgrieža tehnisko apkopi; veikt pareizus motorzāģa un krūmgrieža degvielas uzpildīšanas un glabāšanas darbus; ievērot darba aizsardzības prasības koku gāšanas, atzarošanas un sagarumošanas darbos.

Izsniedzamais dokuments: apliecība

Atkarībā no darbinieku daudzuma piedāvājam apjoma atlaides!

Pēc vienošanās apmācības ir iespējams novadīt arī Jūsu telpās, Jums izdevīgā laikā.

SIA “Mācību centrs Liepa” kopš 2002. gada realizē apmācību šajos kursos. Šajā laikā ir izveidota stabila un profesionāla pasniedzēju komanda, kas nodrošina kvalitatīvu apmācību procesu. Katram izglītojamam tiek nodrošināti drukāti izdales materiāli, kas palīdz apgūt mācību vielu.

Pieteikties
*Jūsu personas dati netiks izplatīti trešajām personām un tiks izmantoti tikai ’’Mācību centra Liepa’’ kursu nodrošināšanai.

Aizpildot pieteikumu mācībām, mūsu speciālisti ar jums sazināsies.

Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsiet zvanot, vai rakstot mūsu speciālistiem.

Mob.: +371 25446635
e-pasts: liepa@mcliepa.lv