Ceļu satiksmes noteikumu eksāmenu kārto, iegūstot pirmo traktortehnikas kategoriju vadīšanas apliecību. Atkārtoti eksāmens nav jākārto, ja pretendenta rīcībā ir kāda no traktortehnikas kategoriju vadītāja apliecībām. Eksāmens visām kategorijām būs vienāds.

Ja personai ir tiesības vadīt C1 vai C kategorijai atbilstošus transportlīdzekļus, tā ir atbrīvota no eksāmenu kārtošanas.

Teorētiskais eksāmens tiks kārtots elektroniski testa veidā un sastāvēs no divām daļām:

  • Ceļu satiksmes noteikumu jautājumiem;
  • traktortehnikas ekspluatācijas drošības jautājumiem.

Patlaban teorētiskais ekspluatācijas eksāmens ir tikai A un D kategorijām, ja zināšanas ir iegūtas pašmācībā. Eksāmens tika kārtots mutiski, atbildot uz diviem jautājumiem par ekspluatācijas drošību. Projekts paredzēs, ka persona teorētisko, tostarp uzbūves un ekspluatācijas eksāmenu, kārtos elektroniskajā vidē testa veidā, atbildot uz 10 jautājumiem.

“Mācību centrs Liepa” piedāvā traktortehnikas apmācības. Apmācības ilgums no 4 līdz 6 nedēļām. Pasniedzēji ir jomas speciālisti un sniedz vislabākās zināšanas, dalās pieredzē, lai izglītojamais ātri un veiksmīgi nokārtotu eksāmenu un saņemtu Traktora vadīšanas apliecību. Mācību maksa ir atkarīga no izvēlētās kategorijas, detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām var iegūt zvanot +371 25446635, +371 20225542.

SPECIĀLISTU VIEDOKĻI

SAISTĪTIE RAKSTI