Izvēlieties apmācības e-vidē! Piedāvājam unikālu iespēju – izmēģināt kursu “Autoiekrāvēja vadītājs” bez maksas! Tas Jums ir pa spēkam! Pārbaudiet sevi un iegūstiet jaunas zināšanas! Noskatieties pilnu apmācības kursu uzreiz! Nokārtojiet testu! Pēc apmaksas, saņemiet apliecību!

Izmantojiet e-vides priekšrocības! Apgūstiet kursu jebkurā sev ērtā vietā! Apmācības e-vidē sniedz iespēju veikt apmācības un apgūt kursu neatkarīgi no citiem aspektiem. Apmācībai e-vidē ir vairākas  priekšrocības, piemēram, tiek ietaupīti finanšu līdzekļi un ietaupīts laiks, jo mācīties var jebkurā diennakts laikā un jebkurā vietā. Apmācību programma ir identiska klātienes studiju programmai un iegūtais izglītības dokuments ir līdzvērtīgs klātienes studiju izglītības dokumentam!

“Mācību centrs Liepa” ir pilna servisa pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina pakalpojumus darba aizsardzībā, sākot ar konsultāciju līdz nepieciešamo darba aizsardzības dokumentu sakārtošanai, izstrādei un organizācijas pilnai darba aizsardzības uzraudzībai, atbilstoši  valsts kontrolējošo institūciju un likumdošanas prasībām. “Mācību centrs Liepa” piedāvā apmācības e-vidē un iespēju apgūt bezmaksas kursu “Autoiekrāvēja vadītājs”. Iespējams e-vidē apgūt arī citus kursus! Ieskatieties – www.eapmacibas.mcliepa.lv

IZMĒĢINI KURSU E-VIDĒ BEZ MAKSAS!

IZMĒĢINĀJUMA KURSS – AUTOIEKRĀVĒJA VADĪTĀJS

IZMĒĢINI KURSU E-VIDĒ BEZ MAKSAS!

IZMĒĢINĀJUMA KURSS – AUTOIEKRĀVĒJA VADĪTĀJS