Pienācis pārmaiņu un jaunu izaicinājumu laiks, kad uzņēmēji piedāvā jaunus risinājumus, lai pielāgotos mainīgajiem tirgus apstākļiem. Digitālo tehnoloģiju joma attīstās ļoti strauji. Klientu ērtībai tiek piedāvātas daudz jaunas iespējas, viena no tādām – apmācības e-vidē.

Kas ir apmācības e-vidē?

Laiks ir nauda! Plāno savu laiku un budžetu! Izvēlies apmācības e-vidē! Apmācības e-vidē tiek nodrošinātas elektroniskā veidā. Viss, kas klientam nepieciešams – vēlme, sev izdevīgs laiks un interneta pieslēgums, lai kļūtu par perspektīvu jomas speciālistu un veidotu veiksmīgu karjeru! Izglītojamajais tiek nodrošināts ar video kursu, mācību materiāliem izdrukai un iespēju sazināties ar pedagogu, lai precizētu sev aktuālos un grūtāk izprotamos jautājumus. Izglītojamais var apgūt kursu jebkurā sev ērtā vietā!

Vai apmācības e-vidē ir aktuālas?

Apmācības e-vidē sniedz iespēju veikt apmācības un apgūt kursu neatkarīgi no citiem aspektiem. Apmācībai ir vairākas  priekšrocības, piemēram, tiek ietaupīti līdzekļi un ietaupīts laiks, jo mācīties var jebkurā diennakts laikā un jebkurā vietā. Apmācības e-vidē ir interaktīvs pasniegšanas veids. Apmācību programma ir identiska klātienes studiju programmai un iegūtais izglītības dokuments ir līdzvērtīgs klātienes studiju izglītības dokumentam!

Pēc Valsts darba inspekcijas rīcībā esošās informācijas laikā no 2019. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim nelaimes gadījumos darbā bojā gājuši 26 nodarbinātie. Vēl 190 cilvēki šajā laika periodā guva smagus miesas bojājumus. Laikā no 2020. gada 1. janvāra līdz 9. martam nelaimes gadījumos darbā bojā gājuši 4 nodarbinātie. Nelaimes gadījumi darbā notiek un Darba aizsardzības likumu neviens nav atcēlis, tāpēc ir būtiski, lai dokumentācija būtu sakārtota. Apmācības e-vidē jebkuram darbiniekam nodrošina drošu, produktīvu un efektīvu apmācību procesu, lai jomas speciālisti spētu turpināt savu darbu!

“Mācību centrs Liepa” ir pilna servisa pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina pakalpojumus darba aizsardzībā, sākot ar konsultāciju līdz nepieciešamo darba aizsardzības dokumentu sakārtošanai, izstrādei un organizācijas pilnai darba aizsardzības uzraudzībai, atbilstoši  valsts kontrolējošo institūciju un likumdošanas prasībām. “Mācību centrs Liepa” piedāvā arī apmācības e-vidē. Apmācības vada profesionāli pasniedzēji ar lielu praktisko pieredzi kursu tematikā, kā arī plašām teorētiskajām zināšanām. Mācību process tiek organizēts izmantojot modernas mācību metodes. Jautājumu gadījumā, lai saņemtu sīkāku informāciju par pakalpojumiem, tā izmaksām, lūdzu zvaniet  +371 25446635, vai rakstiet liepa@mcliepa.lv Centīsimies sniegt Jums izsmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem un kopīgi atradīsim Jums labāko risinājumu.

SPECIĀLISTU VIEDOKĻI

CITI RAKSTI