Šis ir lielisks laiks, lai sevi pilnveidotu! Izmanto e-vides priekšrocības! Reģistrējies mācībām! Maksā uzreiz (i-bankā vai ar karti)! Saņem piekļuvi mācībām tūlīt!  Mūsu jaunākie kursi: “Darbs ar ķīmiskām vielām”, “Dezinfektors”, “Cilvēku celšanai paredzētā pacēlāja operators”, “Motorzāģa un krūmgrieža operators”.

Kas ir apmācības e-vidē?

Laiks ir nauda! Plāno savu laiku un budžetu! Izvēlies apmācības e-vidē! Apmācības e-vidē tiek nodrošinātas elektroniskā veidā. Viss, kas klientam nepieciešams – vēlme, sev izdevīgs laiks un interneta pieslēgums, lai kļūtu par perspektīvu jomas speciālistu un veidotu veiksmīgu karjeru! Izglītojamajais tiek nodrošināts ar video kursu un iespēju sazināties ar pedagogu, lai precizētu sev aktuālos un grūtāk izprotamos jautājumus. Izglītojamais var apgūt kursu jebkurā sev ērtā vietā!

Vai apmācības e-vidē ir aktuālas?

Apmācības e-vidē sniedz iespēju veikt apmācības un apgūt kursu neatkarīgi no citiem aspektiem. Apmācībai ir vairākas  priekšrocības, piemēram, tiek ietaupīti līdzekļi un ietaupīts laiks, jo mācīties var jebkurā diennakts laikā un jebkurā vietā. Apmācību programma ir identiska klātienes studiju programmai un iegūtais izglītības dokuments ir līdzvērtīgs klātienes studiju izglītības dokumentam!

Nelaimes gadījumi darbā notiek un Darba aizsardzības likumu neviens nav atcēlis, tāpēc ir būtiski, lai dokumentācija būtu sakārtota. Apmācības e-vidē jebkuram darbiniekam nodrošina drošu, produktīvu un efektīvu apmācību procesu, lai jomas speciālisti spētu turpināt savu darbu!

“Mācību centrs Liepa” ir pilna servisa pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina pakalpojumus darba aizsardzībā, sākot ar konsultāciju līdz nepieciešamo darba aizsardzības dokumentu sakārtošanai, izstrādei un organizācijas pilnai darba aizsardzības uzraudzībai, atbilstoši  valsts kontrolējošo institūciju un likumdošanas prasībām. “Mācību centrs Liepa” piedāvā apmācības e-vidē, ieskaties: www.eapmacibas.mcliepa.lv

SPECIĀLISTU VIEDOKĻI

CITI RAKSTI